تبلیغات
وبـلاگک - انسان ، فضا ، طراحی
26 مهر 88  04:00 ب.ظ    ویرایش: 26 مهر 88 05:58 ب.ظ

Old Camera by spazattack674.

اونایی که پیش دانشگاهی هنر خوندن میدونن دارم درباره چی صحبت می کنم " انسان ، فضا ، طراحی " یکی از درسهایی است که بچه های هنر اون رو توی سال پیش دانشگاهی میخونن.

هفته پیش دوشنبه اولین جلسه ای بود که معلم درس " انسان ، فضا " اومد سر کلاسمون ، کلاس جالبی داشت ، بچه ها به جای اینکه طبق روال عادی کلاس های مدرسه پشت سر هم بشینیم به شکل یک دایره ، در کنار هم نشسته بودیم.

آقای "رستم زاده" که استاد همین درس جالب هستند قبل از پرداختن به بحث اصلی درس ، شروع کردن از سختی امسال که کنکور داریم برامون تعریف کردن ، و گویا گندی زده بودن به روحیه بچه ها ، ولی من بعد از شنیدن حرفهاش یکم امیدوار شدم و تصمیم گرفتم بیشتر تلاش کنم حتی.

ایشون یه پروژه برای نمره کلاسیشون برامون تعیین کردن که الان یک هفتس من رو مشغول کرده ، قراره به صورت گروه های دو نفری ، یک فیلم رو برای بچه ها در کلاس به نمایش بزاریم ، و شروع کنیم به نقد اون فیلم و باید انقدر مسلط باشم که بتونیم به سوال های بچه ها هم جواب بدیم.

البته من هنوز نتونستم فیلم مورد نظر رو انتخاب کنم ، و این فوق العاده کار سختیه به نظرم ، درست نمیدونم چه باید بکنم ، به نظر تجربه جالبیه.درباره یک کنکوری:

رستم زاده از من پرسید چی میخوای بخونی دانشگاه ، با کمال خونسردی ، از اونجایی که می دونستم عکاس خیلی خوبی هم هست گفتم : عکاسی
یه نگاهی بهم کرد و گفت : خب باید رتبه یک رقمی بیاری.

   


نظرات()