تبلیغات
وبـلاگک - رندان مست...
8 شهریور 88  08:00 ب.ظ    ویرایش: 8 شهریور 88 08:13 ب.ظ
نوع مطلب: موسیقی ،

دوستانی که من رو میشناسن ، میدونن سه چیز تو این دنیای بزرگ من رو خیلی آروم میکنه ( گوش کردن به موسیقی ، نوشتن ، تماشای عکس ).

قبلا با موسیقی اصیل ایرانی زیاد آشنا نبودم و همیشه فکر می کردم مال آدم های پیرو پا به سن افتادس ، ولی دو سال پیش ، با یه سری از دوستام نشسته بودم که یکی از آهنگهای استاد شجریان رو گذاشتند. چنان آرامشی به من دست داد در هنگام گوش دادن به اون آهنگ که از اون به بعد یکی از طرفدارای سر سخت موسیقی ایرانی شدم.


واقعا حس و حالی که به آدم دست میده وقتی به صدای دف و تار و سنتور و کمانچه گوش میدی رو نمیتونم با هیچ حس و حالی مقایسه کنم.

دیروز هم با یک سری از دوستان بیرون بودم ، شنیدم که آلبوم جدید استاد شجریان منتشر شده و امروز اولین کاری که کردم خرید این آلبوم بود ، آلبومی که ارزش معنویش خیلی بیشتر از 2500 تومن پولی بود که برای خریدش پرداختم ، واقعا به موسیقی این آلبوم که گوش میدم آرامشی میگیرم که وصف ناپذیر ، موسیقی اصیل ایرانی ، موسیقی که متعلق به وطن خودمونه ، موسیقی که نسلهاست داره نواخته میشه و نباید از یاد ها بره.

http://a-pirooz.persiangig.com/MiniBlog/Post/Rendan%20e%20Mast.JPG

پیشنهاد می کنم برای حمایت از موسیقی ایران و استاد بزرگ موسیقی " محمدرضا شجریان" این آلبوم رو تهیه کنید و از هر بار گوش دادن به از موسیقی اصیل ایرانی لذت ببرید

آلبوم «رندان مست» دیروز منتشر شد ، این اثر در دستگاه همایون بوده و اشعار منتخب آن از مولانا ، حافظ ، سعدی و ملک الشعرای بهار می باشد.

   


نظرات()