تبلیغات
وبـلاگک - آبی میشویم
7 اردیبهشت 88  07:30 ب.ظ    ویرایش: 9 اردیبهشت 88 10:41 ق.ظ
نوع مطلب: دست نویس ،

تبریک از طرف اهالی وبلاگستان


و ما دیروز قهرمان شدیم ، آره ما کل هوادارهای استقلال دیروز قهرمان شدن ،فقط بازی کنها ریو گرفتن و ما شیرینی خوردیم ، که خب مصلمن شیرینی بهتره دیگه.

دیروز برای من خیلی روز جالبی بود ، از صبحش حال حوصله هیچی نداشتم ، از اون روزایی بود که میگن آدم از دنده چپ بیدار میشه ، در حدی که حتی سر بازی استقلال نشستم تا بازی رو نگاه کنم و بجاش داشتم توی فرفر و توییتر کل کل میکردم و از برد و باخت هم نتیجه رو دنبال میکردم.

چند دقیقه ی انتهای بازی انقدر فشار زیاد بود که دیگه نشد به صورت مجازی بازی رو نگاه کنم و پاشدم  رفتم پای تلویزیون ، زیر نویس شده بود فولاد 4 تا به ذوب آهن زده ؛ آخی. لحظه ای که آرش پنالتی خراب کرد ، داشتم خودم رو میکشتم ، استرس بالا بود دیگه چه کنم ......

سوت پایان رو داور زد و من کلی خوشحال و خندان به پدر پرسپولیسی لبخندی زدم که خالی از معنا هم نبود ، به به چه لحظه ای بود ، اومدم فرفر ، وااااااای که چه جو دوست داشتنی بود ، قرمزهای فرفر رفته بودن تو قوطی و کلی داشت خوش میگذشت ، شیرین ترین قهرمانی استقلال رو داشتم تجربه میکردم ، دیگه دنده چپ خبری ازش نبود و زده بودن دنده 5 و داشتم گاز میدادم.

این طرحیم که میبینین شاهکار  آیدای فرفرستان میباشد که قراره البته اسم من و پارسا رو بهش اضافه کنه که بمونه تو تاریخ خلاصه دیگه ، ولی خب گویا لپ تاپش دکتر لازم شده ، فعلا همین رو میزارم تا اونیکی بیاد و اینا . که خب اسم من و بسیاری از دوستان هم بهش اضافه شد تا ثبت بشه همه جا که ما قهرمانیم ، مبارکمون باشه.پی نوشت :

  • اینجا میتونید افتخارات تیم استقلال رو ببینید.
  • استقلال با دو قهرمانی ، دو نائب قهرمانی و دو مقام سومی در آسیا پر افتخار ترین تیم باشگاهی آسیا هم هست.
  • استقلال در این فصل از نظر گل زده با 68 گل در لیگ های امسال جهان بعد از بارسلونا دوم شد. +
  • پی نوشتهای این پست هم از این وبلاگ(+) برداشته شده ( مرسی از تذکر پلنگخان صورتی دامَت برکاته )

   


نظرات()