تبلیغات
وبـلاگک - فیس بوک
4 اردیبهشت 88  12:35 ب.ظ    ویرایش: 4 اردیبهشت 88 05:05 ب.ظ
نوع مطلب: حمایت های من ،


این جوری که ایلیا گفت :

  • گویا مشكل رفع شده و مسولین فیس بوک گفتن كه منظورشون عدم اجازه برای استفاده از امكانات مالی سایت بوده !‌

در هر صورت مطلب در ادامه مطلب هست اگه کسی خواست بخونه .


دوستان عزیز تا ساعت 10.5 شب فرصت دارید تا زنجیره دوستی هاتون رو توی فیس بوک نگه داریداز چند روز پیش فیس بوک توافق نامه جدیدی را برای رای گیری توسط کاربرانش ارائه کرده. هر فرد با ثبت نام در فیس بوک اعلام می کند که این توافق نامه را پذیرفته ولی از چندی پیش این سایت تغییراتی در این توافق نامه ایجاد کرد که به علت اعتراض کاربران مجبور شد توافق نامه جدید را به رای گیری بگذارد. اما نکته ای که در توافق نامه جدید به چشم می آید بند 4.3 این قرار داد جدید است که در آن ذکر شده کشورهایی که توسط ایالات متحده شامل تحریم هستند اجازه استفاده از فیس بوک را نخواهند داشت. این به این معنی است که کاربران ایرانی از "آی پی" های درون ایران هنگام مراجعه به این سایت، پا پیغام دسترسی به این سایت ممنوع مواجه خواهند شد.

در حال حاضر 283 هزار نفر در این رای گیری شرکت کرده اند. که از این تعداد 73 درصد به توافق نامه جدید و 26 درصد به توافق نامه قبلی رای داده اند. با توجه به رتبه بیست و سوم و اینکه ایرانی ها دارای بیش 150 هزار اکانت در فیس بوک هستند در صورت شرکت همه آنها در رای گیری توافق نامه جدید تصویب نخواهد شد. در غیر این صورت ایرانی ها مانند گذشته باید توسط فیلتر شکن به سایت فیس بوک متصل شوند و امکان اتصال مستقیم از ایران برای آنها ازبین خواهد رفت (توسط خود فیس بوک ایرانی ها فیلتر خواهند شد). شایان ذکر است که تحریم شدن ایران توسط فیس بوک باعث پاک شدن اکانت ایرانی ها نخواهد شد و فقط دسترسی آنها از داخل ایران به این سایت محدود می شود.
برای شرکت در این رای گیری به این آدرس مراجعه کنید و فقط تا سه روز دیگر یعنی 23 آپریل ساعت 11:59 دقیقه می توانید رای بدهید،در آنجا باید به گزینه Existing doucuments رای بدهید:


کپی کردن از این نوشته تنها در صورت ذکر نام نویسنده آن مجاز می باشد ( آیدین جمشیدی )

   


نظرات()