تبلیغات
وبـلاگک - بر سر عادل فردوسی پور و برنامه اش چه خواهد آمد
2 بهمن 87  01:00 ب.ظ    ویرایش: 16 بهمن 87 11:43 ب.ظ
نوع مطلب: حمایت های من ،

عادل فردوسی پور

بدون شک همه ما عادل فردوسی پور رو میشناسیم و بارها با صدای او از روی مبل جلوی تلویزیون به هوا پرتاب شده ایم و بارها نیز چنان به داخل مبل خود فرورفتیم که ...

به جرات میتونم محبوبیت عادل فردوسی پور رو در ایران با دکتر فیل (Dr.Phil) و اپرا وینفری (Oprah Winfrey) در ایالات متحده مقایسه کرد ، او و برنامه اش در طول این سالها توانسته اند جایگاه خوبی میان مردم ایران پیدا کنند و او با اجرای مناسب خود در این برنامه باعث پیشرفت فوتبال ایران شده است ، نمیدونم اگر عادل و برنامه 90 نبودند برای فوتبال ایران چه اتفاقهایی می افتاد!

اما امروز وضعیت عادل و برنامه اش مشخص نیست ،حتی نمیدونیم که هفته دیگه برنامه اش پخش میشه یا نه ؛ یا اگر پخش میشه مجری اش عادل فردوسی پور است یا نه.
اگر پخش برنامه نود متوقف شود من با اطمینان میتونم بگم که باید به انتظار روز های افت فوتبال کشورمون بنشینیم و برنامه نود بدون عادل مانند برنامه اپرایی میباشد که بدون حضور خانم اپرا برگزار شود.

من واقعا نمیدونم بر سرعادل و 90 چه خواهد آمد ، بزرگترین سوال این است که چرا اگر  کسی بر خلاف ما حرف بزنه ما تمام تلاشمون رو میکنیم تا اون رو دو دستی به زیر آب ببریم تا خفه شود؟
چرا به پای حرفهاش نمیشینیم و گوش نمکینیم که طرف مقابل ما در مورد ما چه نظری دارد؟ شاید راست بگه و کار های ما اشتباه باشد!

دنبالک های این پست بخشی از مطالبی است که در طول این دو روز برای حمایت از عادل فردوسی پور و برنامه 90 نوشته شده است ، پیشنهاد میکنم بخونیدشون.

   


نظرات()