تبلیغات
وبـلاگک - زمستان سلام
1 دی 87  11:00 ب.ظ    ویرایش: 2 دی 87 08:13 ب.ظ
نوع مطلب: دست نویس ،فریاد میزنم تا به سفیدی سلام کنم
گوشهایتان را بگیرید تا صدایم را آرام بشنوید

طی چند ده سال گذشته همه چیز تغییر کرده ، تلویزیون های بزرگ به LCD های چند اینچی تبدیل شدند ، بخاری و شومینه به شوفاژ تغییر شکل دادند ، کتری مادر بزرگ دیگه نفتی نیست ، حتی روی گاز هم اگه بگردی کتری پیدا نمیکنی ، آخه برقی شده.

زمستون هم که هرسال میومد و  یه چیز جدید میدید ، حسودیش گل کرد و به خودش گفت :

چرا هر وقت اسم من میاد مردم فقط به یاد برف و آدم برفی ، شال و کلاه و کرسی های قدیمی از مد افتاده می افتند؟ خیلی تکراری شدم باید دست به کار بشم و کاری بکنم.

این بود که زمستون هم دست به تغییری اساسی زد ، تا هر وقت اسمش رو به زبون آوردیم ، بجای برف و آدم برفی؛  به یاد خاموشی در اثر قطعی برق ، سرمای ناشی از کمبود گاز یا تعطیلی مدرسه به دلیل ترکیدگی در لوله آب گرم شوفاژ و یا به یاد ترافیک سنگین خیابون های پایتخت بعد از هربار بارش برف بیفتیم.

با این تدبیری که زمستون اندیشید تونست خودش رو به روز کنه و چهره خودش رو تغییر بده ، مدل فرق وسطش رو که از مد افتاده بود عوض کرد و داد براش تایسونی کوتاه کردن که کلی کلاس داره.

ما هم مثل دیروز خودمون موندیم و هنوزهم زیر سایه تغییرات دیگه به سر میبریم.
امیدوارم زمستونی پر برف و خوب داشته باشید .

نتایج :
  • مدل خروسی هم دیگه جواب نمیده، تایسونی بزنین تو زمستون که سرتون قندیل ببنده 
  • بجای کلاه از این چیزایی که الان میزارن رو گوش، بزارین که مدل موتون هم خراب نشه
  • کلا مُت چیزه خیلی خوبیه و برای خانواده مناسبه ، من پیشنهادش میکنم

پی نوشت :
  تشکری اختصاصی از مسولین شهرداری تهران اینجا به عمل میارم و از زحماتشون قدردانی میکنم ، چون  تونستن خودشون رو با این تغییرات چشمگیر زمستون سازگار کنن و از لیز خوردن بر اثر یخزدگی معابر جلوگیری کنن و لیز خوردن رو از لیست تغییرات زمستانی خط بزنن.

   


نظرات()